פרסום בגוגל

התאמה אתר לגוגל

איך מתחילים לפרסם בגוגל ?

מי זה גוגל

גוגל הנה חברת אינטרנטית אשר מספקת שירותי חיפוש במנועי החיפוש הוא החברה הגדולה ביותר המתמחה בחיפוש שאילתות גוגל נוסדה ב 1993 על ידי לארי פייג וסרגיי ברין.

גוגל ענקית החיפוש מתמחה כיום בשלל תחומים וביניהם פרסום עסקים מתן שירותים ותוכניות לימוד ומקומות עבודה למגוון ענק של עובדים ברחבי העולם.

 

 איך מתחילים לפרסם?

 על מנת להתחיל לפרסם בגוגל עליכם להיות מוכרים על ידי גוגל  והעומדים בקריטריונים של גוגל,  גוגל בכל כמה חודשים  או רבעון שנתי  יוצאים עם חוקים חדשים הוא שידרוגים על מנת שבונה אתרים
0קישור  ידעו לבנות את האתר בצורה של גוגל רוצה או מעוניין בה על מנת להנגיש אותה בצורה הטובה ביותר ללקוחות של גוגל,  הלקוחות של גוגל הם בעצם הלקוחות גם שלנו שהם מבצעים חיפוש בגוגל הוא צריך לתת להם את המענה הטוב ביותר על השאלה שהם חיפשו בגוגל , על אותה שאלה שהם חיפוש שהלקוח מבצע הוא נותן ללקוח את התשובה הטובה ביותר מבין שאר המתחרים שלנו על אותה השאלה.

 

שלב ראשון אתר:

 השלב הראשון לפני שמתחיל לפרסם בגוגל עלינו  להיות בעלים של אתר אינטרנט אשר מותאם לדרישות של גוגל הוא לאחר מכן הוביל יוכל להכיר בנות יותר רציני ומקצועי ודרכו נוכל להתחיל לפרסם את האתר שלנו לגוגל יש מספר דרכים לפרסום אתרי אינטרנט אחת מהן אורגנית והשנייה ממומנת.

 גם לקידום אורגני וגם לקידום ממומן יש מספר דרכים לבצע אותם ועליכם לדעת מה אתם עושים על מנת לא לבזבז זמן וכסף יקר.

לאחר שיש לנו אתר זה לא מספיק גוגל מעוניין גם במיקום העסק שלנו הוא ביצירת מיקום במפות בשיטת השילוב בין הסושיאל מדיה בין הפייסבוק והאינסטגרם וככה לחזק את עמוד האינטרנט שלנו והדף העסקי ושיקשר ובינו לבין אתר אינטרנט בגוגל, גוגל גם רוצה בכך שלא נבנה אתר ולזרוק אותו על גוגל ולהשאיר אותו ככה במשך המון שנים הוא רוצה שנמשיך לתחזק את האתר להעלות תכנים רלוונטיים לשנות את האתר להוסיף תמונות ומלל אשר יספק את הלקוחות של גוגל ואת שלנו הוא בתמורה גוגל לקדם אותנו למקום הראשון אם לא להסרת מקומות הראשונים ששם זה מסתכם בלחיצות מרובות ובהכנסות גבוהות

 

קריטריונים של גוגל:

הקריטריונים של גוגל מתחילים בכך שגוגל יודע שרוב הלקוחות כיום מתחברים דרך הסמארטפון בגוגל מעוניין בכך שהאתרים יהיו רספונסיבים ונגישים לניידים יותר מאשר מחשבים וכתוצאה מכך על בונה אתרים לבנות אתר שיתאים לנייד ב 80% יותר טוב שיתאים למחשב.

 על האתר להיות מהיר הוא נוח לגולשים מכל המכשירים,  על האתר להיות מאובטח במיוחד לאתרי חנות אשר דרושים הלקוחות למלא את פרטי האשראי שלהם . הקריטריונים משתנים מפעם לפעם ועלינו להיות מעודכנים כל הזמן בדרישות של גוגל להשתנות משנה לשנה ומחודש לרבעון.

 

תתייעצו איתנו זה בחינם!

דילוג לתוכן